100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

 W 2009 roku rozpoczęliśmy w całym Kościele Wielka Nowennę Fatimska.

   Pragniemy w sobotę 13.05. 2017 r. Panu Bogu podziekować za to, że Jego Opatrzność pozwoliła i naszej parafii uczestniczyć w tak wielkim dziele Kościoła jakim jest Boże błogosławieństwo za udział w Wielkiej Nowennie Fatimskiej. Boze błogosławieństwo otrzymamy, ponieważ w ramach Nowenny przyjmowaliśmy z miłościa Matkę Boża Fatimska pod swój dach.  Niech nasz udział we Mszy św. 13.05., która sprawować będzie Ks. Bp Wiesław Śmigiel będzie ukoronowaniem naszej miłości do Matki Bożej.  Pamiętajmy sobota 13,05.2017 r. godz. 10.00

 

Święty Jakub

News

Patron naszej Parafii, Święty Jakub Większy (Starszy) Apostoł był bratem Św. Jana Apostoła Ewangelisty.

więcej...

Remont kościoła

news

Staramy się remontować nasz kościół na bieżąco, ale to z kolei wiąże się z niemałym nakładem finansowym.

więcej...

Odsłon artykułów:
142556